Вівторок, 30.04.2024, 13:43

Переглядів: 210 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 06.03.2020 | Коментарі (0)

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, але слово Шевченка - живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов'ю до Батьківщини.

06 березня вчитель української мови і літератури Солоха М.П. для учнів 7, 9 класів організувала та провела гру-квест "Чи знаєш ти Шевченка?". Під час гри учні розширили свої знання про життя і творчість Т.Г.Шевченка, виховували почуття гордості за Україну, за її національного генія Тараса Шевченка.  Учні проявили активність, уміння працювати в команді та здатність до взаємодії, відкрили для себе невідомі сторінки долі Поета. Девіз гри - "Де нема святої волі, не буде там добра ніколи".

Пам'ятаймо свого Кобзаря, вшановуймо його пам'ять, бо Тарас Шевченко - приклад справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.

Переглядів: 252 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 06.03.2020 | Коментарі (0)

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім'я Тараса Шевченка, славетного і величного митця. Затамувавши подих, учні 2 класу переглянули мультфільм "Сучасний мультик про життя Тараса Шевченка" з класним керівником Циквас Г.А. Діти поринули у світ думок, почуттів, переживань Тараса Шевченка. Цікаво та пізнавально пройшла для учнів ще одна форма роботи - створення плакату співпраці "Тарас Шевченко".

Переглядів: 180 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 06.03.2020 | Коментарі (0)

05 березня у Новосілківському НВК було проведено виховний захід "Шлях Кобзаря - це шлях народу" під керівництвом Кухмістер Л.І. Участь взяли учні 5-11 класів. Своїми піснями та віршами вони прославили Т.Г. Шевченка, великого сина нашого народу. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої любові до свого народу, своєї землі.

І став для нас Шевченко заповітом,

Безсмертним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім'я!

Переглядів: 217 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 06.03.2020 | Коментарі (0)

Перші квіти після тривалої зими приносять величезну втіху для душі. Вони прекрасно пристосувалися до примх весняної погоди. Але їм загрожує інший, страшніший ворог - це ми з вами. Наші руки так і тягнуться до квітів... Але не поспішаємо нищити це чудо!

З метою захисту весняних квітів, привернути увагу до проблеми зникнення первоцвітів у закладі проведено операцію "Первоцвіт". Класний керівник 2 класу Циквас Г.А. ознайомила учнів із ранньоквітучими рослинами, занесеними до Червоної книги України, а також рідкісними рослинами, що потребують охорони (переглянули відеоролик "Первоцвіти - квіти, що зникають"); учні 3 класу виготовили аплікації "Зроби свій пролісок - збережи живий!"; вчитель біології Клюфас З.С. з учнями 7 класу провела вікторину "Чи знаєш ти первоцвіти рідного краю?", також учні переглянули презентацію "Первоцвіти - перші посмішки весни"; у 1-11 класах клас ... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 06.03.2020 | Коментарі (0)

«  Березень 2020  »