П`ятниця, 19.04.2024, 00:16

Із настанням грудня кожен з нас вірить у добре, світле та казкове. А особливо діти! Адже стільки свят припадає на цей місяць. Гарний настрій і море вражень подарували учням 1 класу бібліотекар Макар Л.М. та класний керівник Саламаха В.М. Діти власноруч виготовили оригінальні новорічні прикраси. Новорічні іграшки, зроблені своїми руками, – це завжди щось особливе. Вони несуть тепло і домашній затишок і, безумовно, є цікавим подарунком.

Переглядів: 138 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 23.12.2021 | Коментарі (0)

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малеча з нетерпінням очікуємо зимові свята, які несуть із собою веселощі, розваги, співи та танці. Свято Миколая Чудотворця, яке ми відзначаємо 19 грудня, це символ доброти, любов і тепла. В цей день малеча за добрі справи отримує подарунки від Миколая, а дорослі чекають здійснення усіх мрій та задумів.

У Новосілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося свято "Іде світом святий Миколай". Цікаво та весело пройшов захід, діти декламували вірші, кружляли у танку, лунали веселі пісні. За це в нагороду від Чудотворця отримали подарунки. Свято було організоване і проведене класними керівниками Саламахою В.М. (1 клас) та Кончак Н.М. (2 клас).

Переглядів: 144 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 23.12.2021 | Коментарі (0)

Інтеграція – важлива умова сучасної науки і розвитку цивілізації в цілому. Адже нинішня стадія наукового мислення дедалі більше характеризується прагненням розглядати не окремі, ізольовані об'єкти, явища життя, а їх більш чи менш широкі єдності.

У Новосілківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІст. було проведено інтегровані уроки-дослідження у 8 класі на тему "Будова скелета людини", який підготували Клюфас З.С., вчитель біологія та хімії і Дмитрик Л.М., вчитель інформатики.

Переглядів: 141 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 23.12.2021 | Коментарі (0)

День Святого Миколая найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання ...

У дошкільній групі Новосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів святкували День Святого Миколая. До цього дня діти разом з вихователями Митник О.І. та Крученою Т.Я. готувалися ретельно. Дошкільнята показали цікаве дійство з піснями та віршами для Св. Миколая.

Свято пройшло весело та цікаво, а на прикінці свята святий Миколай роздав діткам подарунки, солодощі та побажав усім міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.

Переглядів: 180 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Дата: 23.12.2021 | Коментарі (0)

«  Грудень 2021  »