Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
11:59 "Тих днів не змовкне слава" |
Не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу - Друга світова війна. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. День пам'яті та примирення, День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу. Воєнне лихоліття не обминуло жодної української сім'ї. Тож учні нашого закладу долучилися до відзначення Дня пам'яті і примирення й 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 08 травня проведено флешмоб "Пам'ятаємо. Перемагаємо". Захід організувала заступник директора Солоха Марія Петрівна.
Не забуваймо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає! Бажаємо усім мирного неба!
 |
|
Переглядів: 287 |
Додав: novosilkivskyi_zzso
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |