Субота, 04.05.2024, 15:22

Свято останнього дзвоника

Тріпочуть листячком тополі,
Берізка ніжно шелестить.
Сьогодні свято в нашій школі —
Дзвінок останній продзвенить.

Випускників усіх покличе
Він на урок — останній раз.
І, ніби чайка, закигиче,
І поведе у рідний клас.

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік, попереду — чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших найстарших учнів — одинадцятикласників.
31 травня у Новосілківському НВК продзвенів останній дзвоник. На свято завітало чимало гостей, батьків та усміхнених школярів. Найменші невпевнено крокували, тримаючись за руки батьків чи бабусь, а дорослі дзвінко вистукували каблуками із великими букетами різнобарвних квітів. Дзвоник покликав найстарших учнів школи на останній урок, де вони ще раз зверталися до вчителів, дякували своїм педагогам за навчання і поради, за похвалу і зауваження, а усім своїм однокласникам – за велику кількість приємних спогадів, незабутні шкільні роки.
Коли продзвенів останній дзвоник – завершилося навчання у школі, але для випускників в цю мить розпочався новий період у житті – незвичні події, нові зустрічі, цікаві знайомства, захоплююче продовження навчання. Щиро бажаємо, щоб саме так було! Хай щастить!

А всім бажаємо гарного і приємного відпочинку влітку. До зустрічі у вересні.

Переглядів: 239 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »