П`ятниця, 03.05.2024, 08:43

Правовий турнір

05 березня 2018 року у Новосілківському НВК відбувся правовий турнір "Юні знавці права"(організатор - вчитель правознавства Зубко О.Е.). У даному турнірі брали участь 2 команди: "Діти Феміди", "Юні правознавці" (учні 9-10 класів).

Основна мета заходу – підвищення зацікавленості та інтересу молодого покоління до правових знань, популяризація правових законів, формування правовової культури школярів, вироблення навичок правомірної поведінки.

Учні продемонстрували свої знання Конституції України, Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини. Школярів зацікавили конкурси «Юридична консультація», «Юридичний рахунок», «Юридичний семафор» . Учасники турніру обговорили основні категорії прав і обов’язків особи, різні форми несправедливості, нерівності, дискримінації (перегляд уривків із мультфільмів, у яких порушено права людини). Крім того мали змогу застосувати свої теоретичні знання під час розв’язання юридичних ситуацій стосовно захисту прав людини.

Цей правовий турнір надав можливість учням систематизувати та отримати нові знання у галузі права, а можливо допоміг з подальшим професійним самовизначенням – обрати у майбутньому професію юриста, відстоювати та захищати правові інтереси громадян нашої держави.

На запрошення заступника директора Солохи М.П. на заході були присутні начальник відділу «Рудківське бюро правової допомоги» Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Біндас Роман, головний спеціаліст відділу Гнида Марія, які відзначили високий рівень підготовки школярів, що вдало демонстрували свої глибокі знання та ерудицію у правознавстві, а також творчий підхід до вирішення непростих завдань. Захід відбувся у невимушеній атмосфері. І як результат – перемогла команда «Діти Феміди». Подарунки – солодощі.

Переглядів: 414 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »