П`ятниця, 19.04.2024, 11:20

День святого Валентина

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

Тож, 14 лютого у закладі відбулись святкові заходи з нагоди цього дня. Рано-ранесенько всі вітали одне одного валентинками та теплими словами. Гарного настрою всім додав святковий ярмарок, організований учнівським самоврядуванням закладу. Перерви в школі перетворились на маленький ярмарок, де можна було купити тістечка, печиво, торти, рулети. Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства.

Для учнів 8-11 класів було організовано святкове дійство. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Чарівні пари учнів взяли участь у різноманітних конкурсах, під час яких проявили свою творчість, креативність. Кожен присутній переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень та емоцій.

Переглядів: 297 | Додав: novosilkivskyi_zzso | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2022  »