Неділя, 28.04.2024, 06:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Новосілківський ЗЗСО І-ІІІступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 48
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

STOP булінг

Булінг

 

            БУЛІНГ - (англ. bullying, від анг. «bully» — хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник, «to bully» — задиратися, знущатися, змушувати погрозами, bully — залякувати, цькувати— прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного   підпорядкування собі і своїм інтересам. Це повторювані, свідомі, навмисні та обдумані дії з наміром нашкодити, викликати страх шляхом погрози подальшою агресією.

            КІБЕР-БУЛІНГ - це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

            

                

План заходів Новосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у закладі освіти на 2021-2022 навчальний рік

           

            1. Проводити з учасниками освітнього процесу інформаційно-просвітницькі заходи із пропаганди безпечного життя, щодо готовності до типових дій в екстремальних умовах, виховну роботу із запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу, виносити зазначені питання на розгляд педагогічних рад. 

Директор Білик Л.М.

 

            2. Забезпечити невідкладне інформування учасниками освітнього процесу визначених законом органів про випадки домашнього насильства, що стали їм відомі.

Соціальний педагог Хамик І.А.

 

            3. Організувати роботу соціального педагога з постраждалими дітьми.

Директор Білик Л.М.

Термін виконання: терміново у випадку насильства (загрози насильства) над особою

            4. Забезпечити проведення профілактичних заходів щодо безпеки дітей у громадських місцях, на дорогах, у громадському транспорті.

Заступник директора Солоха М.П.

 

            5. Координувати роботу з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу із службами у справах дітей, підрозділами органів Національної поліції України, органами опіки та піклування, громадськими організаціями, що займаються профілактикою вказаних порушень.

Заступник директора Солоха М.П.

 

            6. Посилити охорону території закладу.

Директор Білик Л.М.

 

            7. Вживати заходів щодо розвитку навичок виживання у дітей в екстремальних ситуаціях, зокрема, у разі зіткнення з агресією людини, яка перебуває під впливом алкогольних напоїв, наркотичних засобів чи інших психотропних речовин, під час загрози для життя, пов’язаної з військовими діями, пострілами у громадських місцях, у разі отримання поранення або травми, при виявленні вибухонебезпечних речовин.

Заступник директора Солоха М.П.

Соціальний педагог Хамик І.А.

 

 

            8. Розглянути на нарадах при директорі питання про ознайомлення з положеннями Законів України «Про запобігання і протидію домашньому насильству» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Заступник директора Солоха М.П.

 

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯДУ (З ДОТРИМАННЯМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ) ЗАЯВ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-19

Процедура подання  (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування)

1.     Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2.     На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок боулінгу (цькування).

            3.     Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

            4.     До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів, керівник навчального закладу та інші зацікавлені особи.

          5.     Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.

 

ПОРЯДОК РЕАГУВАННЯ НА ДОВЕДЕНІ ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОСІБ, ПРИЧЕТНИХ ДО БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ)

  1. Директор закладу має розглянути звернення у встановленому порядку.
  2. Директор закладу створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.
  3. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор ліцею повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.
  4. Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz